Pracovník do skladu/ VZV - Rožnov pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Frenštát pod Radhoštěm

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25000 - 31000 Kč za měsíc

Firma:

Comac jobs Nový Jičín

Požadavky

● Platné oprávnění k obsluze VZV
● Praxi ve skladu a zkušenost s řízením VZV

Náplň práce

● Manipulace s výrobky na vstupu a výstupu v rámci skladu
● Příjem, skladování a kontrola zásilek
● Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
● Práce s VZV či retrákem, ruční manipulace se zbožím ve skladě

Nabízíme

● Mzdu 31 000,– Kč ( hrubého) + příplatky
● Bonusy, příplatky za přesčasy
● Práci pouze na ranní a odpolední směnu
● Stabilní zaměstnání se smlouvou na hlavní pracovní poměr
● 25 dní dovolené k čerpání ročně
● 13. + 14.plat
● Volné víkendy
● Dotované stravování 25,- Kč ( polévka, hl.jídlo a salát)
● Čisté pracovní prostředí a příjemný kolektiv

Poznámka

Kontaktní osoba:
Mariia Sobotíková
Mobil: +420 737 894 686